Tabell med påmeldte lag

Klubb Klasse Lagnavn
Ballangen FK MG7 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) Ballangen FK
Ballangen FK MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10) Ballangen FK
Ballangen FK MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) Ballangen FK
Ballangen FK MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) Ballangen FK
Ballangen FK LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Ballangen FK
Ballangen FK LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) Ballangen FK
Ballangen FK G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-02/03) Ballangen FK
Ballangen FK MJ7/8 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11) Ballangen FK 1
Ballangen FK MJ7/8 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11) Ballangen FK 2
Ballangen FK MJ9/10 - Minijenter 5`er (født 1.1.-08/09) Ballangen FK
Ballangen FK LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) Ballangen FK
Ballstad UIL SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) Ballstad UIL
Beisfjord IL MG7 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) Beisfjord IL MG7
Beisfjord IL MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10) Beisfjord IL
Beisfjord IL MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) Beisfjord IL
Beisfjord IL MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) Beisfjord IL
Beisfjord IL LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Beisfjord IL
Beisfjord IL SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-04/05) Beisfjord IL Beisfjord/Hardhaus G13
Beisfjord IL G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-02/03) Beisfjord IL
Beisfjord IL MJ7/8 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11) Beisfjord IL
Bjerkvik/Gratangen LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) Bjerkvik/Gratangen
Bjerkvik/Gratangen SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-04/05) Bjerkvik/Gratangen
Bodø/Glimt MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) Bodø/Glimt G10-2A
Bodø/Glimt MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) Bodø/Glimt G10-2B
Bodø/Glimt SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-04/05) Bodø/Glimt G13-2 A
Bodø/Glimt SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) Bodø/Glimt G13-2 B
Bodø/Glimt G11-2 LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Bodø/Glimt G11-2 Y
Bodø/Glimt G11-2 LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Bodø/Glimt G11-2 X
BOIF MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) BOIF BOIF Real
BOIF G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-02/03) BOIF BOIF GUTTER 16
BOIF LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) BOIF HVIT 07
BOIF LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) BOIF 2006
BOIF SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-04/05) BOIF j 13/14
F.K Senja SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-04/05) F.K Senja
Fagernes il MG7 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) Fagernes il 7år
Fagernes il MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10) Fagernes il 8 år
Fagernes il LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Fagernes il 11år
FK Brage Trondenes G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-02/03) FK Brage Trondenes G16
FK Landsås MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) FK Landsås City
FK Landsås LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) FK Landsås United
FK Landsås MJ9/10 - Minijenter 5`er (født 1.1.-08/09) FK Landsås
FK Mjølner Åpen klasse FK Mjølner 1
FK Mjølner Åpen klasse FK Mjølner 2
FK Mjølner MG7 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) FK Mjølner 2
FK Mjølner MG7 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) FK Mjølner 3
FK Mjølner MG7 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) FK Mjølner 1
FK Mjølner MG7 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) FK Mjølner 4
FK Mjølner MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10) FK Mjølner 3
FK Mjølner MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10) FK Mjølner 1
FK Mjølner MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10) FK Mjølner 4
FK Mjølner MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10) FK Mjølner 2
FK Mjølner MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) FK Mjølner 3
FK Mjølner MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) FK Mjølner 1
FK Mjølner MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) FK Mjølner 2
FK Mjølner MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) FK Mjølner 2
FK Mjølner MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) FK Mjølner 1
FK Mjølner MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) FK Mjølner 3
FK Mjølner MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) FK Mjølner 4
FK Mjølner LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) FK Mjølner 2
FK Mjølner LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) FK Mjølner 1
FK Mjølner LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) FK Mjølner
FK Mjølner SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-04/05) FK Mjølner
FK Mjølner SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) FK Mjølner 1
FK Mjølner SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) FK Mjølner 2
FK Mjølner G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-02/03) FK Mjølner
FK Mjølner MJ7/8 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11) FK Mjølner 2
FK Mjølner MJ7/8 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11) FK Mjølner 1
FK Mjølner MJ7/8 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11) FK Mjølner 3
FK Mjølner MJ9/10 - Minijenter 5`er (født 1.1.-08/09) FK Mjølner 2
FK Mjølner MJ9/10 - Minijenter 5`er (født 1.1.-08/09) FK Mjølner 1
FK Mjølner LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) FK Mjølner 1
FK Mjølner LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) FK Mjølner 2
FK Mjølner SJ 13/14 - Småjenter 7`er (født 1.1.-04/05) FK Mjølner
FK Senja G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-02/03) FK Senja
FK Senja J15/16 - Jenter 11`er (født 1.1.-02/03) FK Senja
FK-Senja LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) FK-Senja
FK VARG LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) FK VARG
Fløya MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) Fløya Fagereng
Fløya MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) Fløya 08-1 Grønn
Fløya MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) Fløya 08-1 Hvit
Fløya LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Fløya Fagereng
Fløya LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) Fløya 06 Grønn
Fløya LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) Fløya 06 Hvit
Fløya SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) Fløya Hvit
Fløya SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) Fløya Grønn
Fløya LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) Fløya 06
Fløya IF LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Fløya IF G-07
Gratangen Idrettslag SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-04/05) Gratangen Idrettslag Gratangen/Bjerkvik
Gravdal Fotball SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) Gravdal Fotball
Grovfjord IL MG7 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) Grovfjord IL
Grovfjord IL MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) Grovfjord IL
Grovfjord IL MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) Grovfjord IL
Grønnåsen IL LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) Grønnåsen IL GIL J11
Hamarøy IL SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) Hamarøy IL
Hamna IL MG7 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) Hamna IL
Hamna IL LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Hamna IL G 07
Hamna IL LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) Hamna IL Rød
Hamna IL SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-04/05) Hamna IL
Hamna IL SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-04/05) Hamna IL J04
Hardhaus MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10) Hardhaus 2
Hardhaus MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10) Hardhaus 1
Hardhaus MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) Hardhaus 1
Hardhaus MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) Hardhaus 2
Hardhaus MJ7/8 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11) Hardhaus
Hardhaus MJ9/10 - Minijenter 5`er (født 1.1.-08/09) Hardhaus 1 rosa
Hardhaus MJ9/10 - Minijenter 5`er (født 1.1.-08/09) Hardhaus 2 lilla
Harstad idrettslag 04 SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) Harstad idrettslag 04 HIL2004
Harstad tigers Åpen klasse Harstad tigers
Håkvik IL MG7 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) Håkvik IL
Håkvik IL MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10) Håkvik IL
Håkvik IL MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) Håkvik IL 2
Håkvik IL MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) Håkvik IL 1
Håkvik IL MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) Håkvik IL 2
Håkvik IL MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) Håkvik IL 1
Håkvik IL LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Håkvik IL
Håkvik IL LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) Håkvik IL
Håkvik IL G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-02/03) Håkvik IL
Håkvik IL MJ7/8 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11) Håkvik IL 1
Håkvik IL MJ7/8 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11) Håkvik IL 2
Håkvik IL LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) Håkvik IL
Håkvik IL SJ 13/14 - Småjenter 7`er (født 1.1.-04/05) Håkvik IL
IF Fløya MG7 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) IF Fløya
IF Fløya MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) IF Fløya G09-2 Grønn
IF Fløya MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) IF Fløya G09-2 Hvit
IF Fløya MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) IF Fløya 2 G09-1 Hvit
IF Fløya MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) IF Fløya G09-1 Grønn
IF Kilkam SJ 13/14 - Småjenter 7`er (født 1.1.-04/05) IF Kilkam
IF Kilkam J15/16 - Jenter 11`er (født 1.1.-02/03) IF Kilkam
IF Skarp MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) IF Skarp Svart
IF Skarp MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) IF Skarp Hvit
IF Skarp MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) IF Skarp G08
IF Skarp G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-02/03) IF Skarp G16
IF Skarp LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) IF Skarp J06
IF Skarp SJ 13/14 - Småjenter 7`er (født 1.1.-04/05) IF skarp j04 hvit
IF Skarp SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-04/05) IF skarp j04 sort
Ik Grand SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-04/05) Ik Grand j 14/ 1
Ik Grand J15/16 - Jenter 11`er (født 1.1.-02/03) Ik Grand J16
IL Blåmann LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) IL Blåmann
IL Pioner SJ 13/14 - Småjenter 7`er (født 1.1.-04/05) IL Pioner fotball Småjenter 14
IL Ulfstind MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) IL Ulfstind G09
IL Ulfstind SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) IL Ulfstind G05
Innstrandens idrettslag LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) Innstrandens idrettslag
Innstrandens il SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-04/05) Innstrandens il
Innstrandens il LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) Innstrandens IL J12 2
Innstrandens il LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) Innstrandens IL J12 1
Kabelvåg Hc lag Åpen klasse Kabelvåg Hc lag 1
Kabelvåg Hc lag Åpen klasse Kabelvåg Hc lag 2
Kabelvåg IL LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) Kabelvåg IL 2 Kabelvåg LG12
Kabelvåg IL LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) Kabelvåg IL 1 Kabelvåg LG12
Kabelvåg IL LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) Kabelvåg IL 2
Kabelvåg IL LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) Kabelvåg IL 1
Kiruna FF Flickor-04 SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-04/05) Kiruna FF Flickor-04 f-04
KSK J06 LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) KSK J06
Kvaløyask SJ 13/14 - Småjenter 7`er (født 1.1.-04/05) Kvaløyask KSK J04
Kvaløyask SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-04/05) Kvaløyask
Kvaløya SK SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-04/05) Kvaløya SK Sort
Kvaløya SK SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-04/05) Kvaløya SK Hvit
Kvaløya sprtsklubb(KSK) LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) Kvaløya sprtsklubb(KSK) 2 Sort
Kvaløya sprtsklubb(KSK) LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) Kvaløya sprtsklubb(KSK) 1 Hvit
Leknes FK SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) Leknes FK
Leknes FK SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) Leknes FK Leknes FK 2
Leknes FK SJ 13/14 - Småjenter 7`er (født 1.1.-04/05) Leknes FK
Liland if SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) Liland if
Liland if SJ 13/14 - Småjenter 7`er (født 1.1.-04/05) Liland if
Lira BK, P06 LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) Lira BK, P06 1 Lira BK P06 Blå
Lira BK, P06 LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) Lira BK, P06 2Lira BK P06 Gul
Medkila SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) Medkila G13
Medkila IL MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) Medkila IL 1 Hvit
Medkila IL MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) Medkila IL 2 Rød
Medkila IL team 04 SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-04/05) Medkila IL team 04 04
Melbo SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) Melbo
Reinen IL LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Reinen IL LFC
Reinen IL LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Reinen IL
Reinen IL G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-02/03) Reinen IL
Reinen IL MJ9/10 - Minijenter 5`er (født 1.1.-08/09) Reinen IL
Reinen IL LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) Reinen IL
Skarp LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Skarp
Skarp G04 SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-04/05) Skarp G04
SK Hardhaus MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) SK Hardhaus 2
SK Hardhaus MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) SK Hardhaus 1
SK Hardhaus MJ7/8 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11) SK Hardhaus
Skjomen IL MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10) Skjomen IL
Skjomen IL MJ7/8 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11) Skjomen IL
Sortland I.L LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Sortland I.L 2
Sortland I.L LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Sortland I.L 1
Sortland IL MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) Sortland IL 2
Sortland IL MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) Sortland IL 1
Sortland IL MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) Sortland IL 3
Sortland IL SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-04/05) Sortland IL
Sortland IL SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) Sortland IL
Sortland IL G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-02/03) Sortland IL
Spkl Hardhaus MG7 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) Spkl Hardhaus
Spkl Hardhaus LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) SPKL Hardhaus 1 nord
Spkl Hardhaus LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) SPKL Hardhaus 2 sør
Spkl Hardhaus LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) spkl Hardhaus
Spkl Hardhaus LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) Spkl Hardhaus Hardhaus/Beisfjord
Spkl Hardhaus SJ 13/14 - Småjenter 7`er (født 1.1.-04/05) Spkl Hardhaus 05
Spkl Hardhaus SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-04/05) SPKL Hardhaus
Stokmarknes SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-04/05) Stokmarknes
Svolvær IL LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) Svolvær IL
Svolvær IL SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) Svolvær IL Hvit
Svolvær IL SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) Svolvær IL Blå
TIL G05 Bjerkaker Rød og TIL G05 Bjerkaker Hvit SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) TIL G05 Bjerkaker Rød og TIL G05 Bjerkaker Hvit 1 TIL G05 Bjerkaker Rød
TIL G05 Bjerkaker Rød og TIL G05 Bjerkaker Hvit SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) TIL G05 Bjerkaker Rød og TIL G05 Bjerkaker Hvit G05 Bjerkaker Hvit
TIL G05 Fagereng SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) TIL G05 Fagereng Rød
TIL G05 Fagereng SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) TIL G05 Fagereng Hvit
TIL G06 Bjerkaker Rød og Hvit LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) TIL G06 Bjerkaker Rød og Hvit Hvit
TIL G06 Bjerkaker Rød og Hvit LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) TIL G06 Bjerkaker Rød og Hvit Rød
TIL G07 Bjerkaker LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) TIL G07 Bjerkaker Rød
TIL G07 Bjerkaker LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) TIL G07 Bjerkaker hvit
tromsdalen Tuil SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-04/05) tromsdalen Tuil J04
Tromsø FFF Åpen klasse Tromsø FFF
Tromsø G04-1 SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-04/05) Tromsø G04-1
Tromsø idrettslag MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) Tromsø idrettslag TIL G08 Prestvannet
Tromsø idrettslag LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) Tromsø Idrettslag TIL GU-12 Fagereng
Tromsø idrettslag SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) Tromsø Idrettslag Gyllenborg
Tromsø IL LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Tromsø IL F/G Hvit
Tromsø IL LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Tromsø IL F/G Rød
Tromsø IL LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) Tromsø IL TIL Workinnmarka
Tromsø IL SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-04/05) Tromsø IL G04-2
Tromsø IL LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) Tromsø IL TIL J07 Rød
Tromsø IL LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) Tromsø IL TIL J06
Tromsø IL SJ 13/14 - Småjenter 7`er (født 1.1.-04/05) Tromsø IL 2 TIL J05 Rød
Tromsø IL SJ 13/14 - Småjenter 7`er (født 1.1.-04/05) Tromsø IL 1 TIL J05 Hvit
Tromsø IL J04 SJ 13/14 - Småjenter 7`er (født 1.1.-04/05) Tromsø IL J04
Tromsø IL J04 SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-04/05) Tromsø IL J04
TUIL SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-04/05) Tuil g-04
TUIL SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-04/05) TUIL TUIL J14
Ulfstind LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) Ulfstind G06
Varden FK LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) Varden FK
Varden FK SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-04/05) Varden FK
Varden FK SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) Varden FK
Varden FK G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-02/03) Varden FK
Varden FK J15/16 - Jenter 11`er (født 1.1.-02/03) Varden FK