Dette er resultater fra Funn Cup 2018. Se de siste resultatene fra Funn Cup 2019 her.

Tabell med påmeldte lag

Klubb Klasse Lagnavn
Ballangen FK MG7 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) Ballangen FK
Ballangen FK MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10) Ballangen FK
Ballangen FK MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) Ballangen FK
Ballangen FK MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) Ballangen FK
Ballangen FK LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Ballangen FK
Ballangen FK LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) Ballangen FK
Ballangen FK G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-02/03) Ballangen FK
Ballangen FK MJ7/8 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11) Ballangen FK 1
Ballangen FK MJ7/8 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11) Ballangen FK 2
Ballangen FK MJ9/10 - Minijenter 5`er (født 1.1.-08/09) Ballangen FK
Ballangen FK LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) Ballangen FK
Ballstad UIL SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) Ballstad UIL
Beisfjord IL MG7 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) Beisfjord IL MG7
Beisfjord IL MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10) Beisfjord IL
Beisfjord IL MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) Beisfjord IL
Beisfjord IL MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) Beisfjord IL
Beisfjord IL LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Beisfjord IL
Beisfjord IL SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-04/05) Beisfjord IL Beisfjord/Hardhaus G13
Beisfjord IL G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-02/03) Beisfjord IL
Beisfjord IL MJ7/8 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11) Beisfjord IL
Bjerkvik/Gratangen LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) Bjerkvik/Gratangen
Bjerkvik/Gratangen SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-04/05) Bjerkvik/Gratangen
Bodø/Glimt MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) Bodø/Glimt G10-2A
Bodø/Glimt MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) Bodø/Glimt G10-2B
Bodø/Glimt SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-04/05) Bodø/Glimt G13-2 A
Bodø/Glimt SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) Bodø/Glimt G13-2 B
Bodø/Glimt G11-2 LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Bodø/Glimt G11-2 Y
Bodø/Glimt G11-2 LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Bodø/Glimt G11-2 X
BOIF MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) BOIF BOIF Real
BOIF G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-02/03) BOIF BOIF GUTTER 16
BOIF LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) BOIF HVIT 07
BOIF LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) BOIF 2006
BOIF SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-04/05) BOIF j 13/14
F.K Senja SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-04/05) F.K Senja
Fagernes il MG7 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) Fagernes il 7år
Fagernes il MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10) Fagernes il 8 år
Fagernes il LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Fagernes il 11år
FK Brage Trondenes G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-02/03) FK Brage Trondenes G16
FK Landsås MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) FK Landsås City
FK Landsås LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) FK Landsås United
FK Landsås MJ9/10 - Minijenter 5`er (født 1.1.-08/09) FK Landsås
FK Mjølner Åpen klasse FK Mjølner 1
FK Mjølner Åpen klasse FK Mjølner 2
FK Mjølner MG7 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) FK Mjølner 2
FK Mjølner MG7 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) FK Mjølner 3
FK Mjølner MG7 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) FK Mjølner 1
FK Mjølner MG7 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) FK Mjølner 4
FK Mjølner MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10) FK Mjølner 3
FK Mjølner MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10) FK Mjølner 1
FK Mjølner MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10) FK Mjølner 4
FK Mjølner MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10) FK Mjølner 2
FK Mjølner MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) FK Mjølner 3
FK Mjølner MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) FK Mjølner 1
FK Mjølner MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) FK Mjølner 2
FK Mjølner MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) FK Mjølner 2
FK Mjølner MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) FK Mjølner 1
FK Mjølner MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) FK Mjølner 3
FK Mjølner MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) FK Mjølner 4
FK Mjølner LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) FK Mjølner 2
FK Mjølner LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) FK Mjølner 1
FK Mjølner LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) FK Mjølner
FK Mjølner SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-04/05) FK Mjølner
FK Mjølner SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) FK Mjølner 1
FK Mjølner SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) FK Mjølner 2
FK Mjølner G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-02/03) FK Mjølner
FK Mjølner MJ7/8 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11) FK Mjølner 2
FK Mjølner MJ7/8 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11) FK Mjølner 1
FK Mjølner MJ7/8 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11) FK Mjølner 3
FK Mjølner MJ9/10 - Minijenter 5`er (født 1.1.-08/09) FK Mjølner 2
FK Mjølner MJ9/10 - Minijenter 5`er (født 1.1.-08/09) FK Mjølner 1
FK Mjølner LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) FK Mjølner 1
FK Mjølner LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) FK Mjølner 2
FK Mjølner SJ 13/14 - Småjenter 7`er (født 1.1.-04/05) FK Mjølner
FK Senja G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-02/03) FK Senja
FK Senja J15/16 - Jenter 11`er (født 1.1.-02/03) FK Senja
FK-Senja LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) FK-Senja
FK VARG LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) FK VARG
Fløya MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) Fløya Fagereng
Fløya MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) Fløya 08-1 Grønn
Fløya MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) Fløya 08-1 Hvit
Fløya LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Fløya Fagereng
Fløya LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) Fløya 06 Grønn
Fløya LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) Fløya 06 Hvit
Fløya SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) Fløya Hvit
Fløya SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) Fløya Grønn
Fløya LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) Fløya 06
Fløya IF LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Fløya IF G-07
Gratangen Idrettslag SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-04/05) Gratangen Idrettslag Gratangen/Bjerkvik
Gravdal Fotball SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) Gravdal Fotball
Grovfjord IL MG7 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) Grovfjord IL
Grovfjord IL MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) Grovfjord IL
Grovfjord IL MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) Grovfjord IL
Grønnåsen IL LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) Grønnåsen IL GIL J11
Hamarøy IL SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) Hamarøy IL
Hamna IL MG7 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) Hamna IL
Hamna IL LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Hamna IL G 07
Hamna IL LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) Hamna IL Rød
Hamna IL SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-04/05) Hamna IL
Hamna IL SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-04/05) Hamna IL J04
Hardhaus MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10) Hardhaus 2
Hardhaus MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10) Hardhaus 1
Hardhaus MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) Hardhaus 1
Hardhaus MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) Hardhaus 2
Hardhaus MJ7/8 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11) Hardhaus
Hardhaus MJ9/10 - Minijenter 5`er (født 1.1.-08/09) Hardhaus 1 rosa
Hardhaus MJ9/10 - Minijenter 5`er (født 1.1.-08/09) Hardhaus 2 lilla
Harstad idrettslag 04 SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) Harstad idrettslag 04 HIL2004
Harstad tigers Åpen klasse Harstad tigers
Håkvik IL MG7 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) Håkvik IL
Håkvik IL MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10) Håkvik IL
Håkvik IL MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) Håkvik IL 2
Håkvik IL MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) Håkvik IL 1
Håkvik IL MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) Håkvik IL 2
Håkvik IL MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) Håkvik IL 1
Håkvik IL LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Håkvik IL
Håkvik IL LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) Håkvik IL
Håkvik IL G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-02/03) Håkvik IL
Håkvik IL MJ7/8 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11) Håkvik IL 1
Håkvik IL MJ7/8 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11) Håkvik IL 2
Håkvik IL LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) Håkvik IL
Håkvik IL SJ 13/14 - Småjenter 7`er (født 1.1.-04/05) Håkvik IL
IF Fløya MG7 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) IF Fløya
IF Fløya MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) IF Fløya G09-2 Grønn
IF Fløya MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) IF Fløya G09-2 Hvit
IF Fløya MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) IF Fløya 2 G09-1 Hvit
IF Fløya MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) IF Fløya G09-1 Grønn
IF Kilkam SJ 13/14 - Småjenter 7`er (født 1.1.-04/05) IF Kilkam
IF Kilkam J15/16 - Jenter 11`er (født 1.1.-02/03) IF Kilkam
IF Skarp MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) IF Skarp Svart
IF Skarp MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) IF Skarp Hvit
IF Skarp MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) IF Skarp G08
IF Skarp G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-02/03) IF Skarp G16
IF Skarp LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) IF Skarp J06
IF Skarp SJ 13/14 - Småjenter 7`er (født 1.1.-04/05) IF skarp j04 hvit
IF Skarp SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-04/05) IF skarp j04 sort
Ik Grand SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-04/05) Ik Grand j 14/ 1
Ik Grand J15/16 - Jenter 11`er (født 1.1.-02/03) Ik Grand J16
IL Blåmann LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) IL Blåmann
IL Pioner SJ 13/14 - Småjenter 7`er (født 1.1.-04/05) IL Pioner fotball Småjenter 14
IL Ulfstind MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) IL Ulfstind G09
IL Ulfstind SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) IL Ulfstind G05
Innstrandens idrettslag LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) Innstrandens idrettslag Innstrandas J11
Innstrandens il SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-04/05) Innstrandens il
Innstrandens il LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) Innstrandens IL J12 2
Innstrandens il LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) Innstrandens IL J12 1
Kabelvåg Hc lag Åpen klasse Kabelvåg Hc lag 1
Kabelvåg Hc lag Åpen klasse Kabelvåg Hc lag 2
Kabelvåg IL LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) Kabelvåg IL 2 Kabelvåg LG12
Kabelvåg IL LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) Kabelvåg IL 1 Kabelvåg LG12
Kabelvåg IL LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) Kabelvåg IL 2
Kabelvåg IL LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) Kabelvåg IL 1
Kiruna FF Flickor-04 SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-04/05) Kiruna FF Flickor-04 f-04
KSK J06 LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) KSK J06
Kvaløyask SJ 13/14 - Småjenter 7`er (født 1.1.-04/05) Kvaløyask KSK J04
Kvaløyask SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-04/05) Kvaløyask
Kvaløya SK SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-04/05) Kvaløya SK Sort
Kvaløya SK SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-04/05) Kvaløya SK Hvit
Kvaløya sprtsklubb(KSK) LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) Kvaløya sprtsklubb(KSK) 2 Sort
Kvaløya sprtsklubb(KSK) LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) Kvaløya sprtsklubb(KSK) 1 Hvit
Leknes FK SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) Leknes FK
Leknes FK SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) Leknes FK Leknes FK 2
Leknes FK SJ 13/14 - Småjenter 7`er (født 1.1.-04/05) Leknes FK
Liland if SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) Liland if
Liland if SJ 13/14 - Småjenter 7`er (født 1.1.-04/05) Liland if
Lira BK, P06 LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) Lira BK, P06 1 Lira BK P06 Blå
Lira BK, P06 LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) Lira BK, P06 2Lira BK P06 Gul
Medkila SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) Medkila G13
Medkila IL MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) Medkila IL 1 Hvit
Medkila IL MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) Medkila IL 2 Rød
Medkila IL team 04 SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-04/05) Medkila IL team 04 04
Melbo SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) Melbo
Reinen IL LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Reinen IL LFC
Reinen IL LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Reinen IL
Reinen IL G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-02/03) Reinen IL
Reinen IL MJ9/10 - Minijenter 5`er (født 1.1.-08/09) Reinen IL
Reinen IL LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) Reinen IL
Skarp LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Skarp
Skarp G04 SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-04/05) Skarp G04
SK Hardhaus MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) SK Hardhaus 2
SK Hardhaus MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-09) SK Hardhaus 1
SK Hardhaus MJ7/8 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11) SK Hardhaus
Skjomen IL MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10) Skjomen IL
Skjomen IL MJ7/8 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11) Skjomen IL
Sortland I.L LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Sortland I.L 2
Sortland I.L LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Sortland I.L 1
Sortland IL MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) Sortland IL 2
Sortland IL MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) Sortland IL 1
Sortland IL MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) Sortland IL 3
Sortland IL SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-04/05) Sortland IL
Sortland IL SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) Sortland IL
Sortland IL G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-02/03) Sortland IL
Spkl Hardhaus MG7 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) Spkl Hardhaus
Spkl Hardhaus LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) SPKL Hardhaus 1 nord
Spkl Hardhaus LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) SPKL Hardhaus 2 sør
Spkl Hardhaus LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) spkl Hardhaus
Spkl Hardhaus LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) Spkl Hardhaus Hardhaus/Beisfjord
Spkl Hardhaus SJ 13/14 - Småjenter 7`er (født 1.1.-04/05) Spkl Hardhaus 05
Spkl Hardhaus SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-04/05) SPKL Hardhaus
Stokmarknes SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-04/05) Stokmarknes
Svolvær IL LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) Svolvær IL
Svolvær IL SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) Svolvær IL Hvit
Svolvær IL SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) Svolvær IL Blå
TIL G05 Bjerkaker Rød og TIL G05 Bjerkaker Hvit SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) TIL G05 Bjerkaker Rød og TIL G05 Bjerkaker Hvit 1 TIL G05 Bjerkaker Rød
TIL G05 Bjerkaker Rød og TIL G05 Bjerkaker Hvit SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) TIL G05 Bjerkaker Rød og TIL G05 Bjerkaker Hvit G05 Bjerkaker Hvit
TIL G05 Fagereng SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) TIL G05 Fagereng Rød
TIL G05 Fagereng SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) TIL G05 Fagereng Hvit
TIL G06 Bjerkaker Rød og Hvit LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) TIL G06 Bjerkaker Rød og Hvit Hvit
TIL G06 Bjerkaker Rød og Hvit LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) TIL G06 Bjerkaker Rød og Hvit Rød
TIL G07 Bjerkaker LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) TIL G07 Bjerkaker Rød
TIL G07 Bjerkaker LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) TIL G07 Bjerkaker hvit
tromsdalen Tuil SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-04/05) tromsdalen Tuil J04
Tromsø FFF Åpen klasse Tromsø FFF
Tromsø G04-1 SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-04/05) Tromsø G04-1
Tromsø idrettslag MG10 - Minigutter 5`er (født 1.1.-08) Tromsø idrettslag TIL G08 Prestvannet
Tromsø idrettslag LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) Tromsø Idrettslag TIL GU-12 Fagereng
Tromsø idrettslag SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) Tromsø Idrettslag Gyllenborg
Tromsø IL LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Tromsø IL F/G Hvit
Tromsø IL LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Tromsø IL F/G Rød
Tromsø IL LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) Tromsø IL TIL Workinnmarka
Tromsø IL SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-04/05) Tromsø IL G04-2
Tromsø IL LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) Tromsø IL TIL J07 Rød
Tromsø IL LJ11/12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-06/07) Tromsø IL TIL J06
Tromsø IL SJ 13/14 - Småjenter 7`er (født 1.1.-04/05) Tromsø IL 2 TIL J05 Rød
Tromsø IL SJ 13/14 - Småjenter 7`er (født 1.1.-04/05) Tromsø IL 1 TIL J05 Hvit
Tromsø IL J04 SJ 13/14 - Småjenter 7`er (født 1.1.-04/05) Tromsø IL J04
Tromsø IL J04 SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-04/05) Tromsø IL J04
TUIL SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-04/05) Tuil g-04
TUIL SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-04/05) TUIL TUIL J14
Ulfstind LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) Ulfstind G06
Varden FK LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-06) Varden FK
Varden FK SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-04/05) Varden FK
Varden FK SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-04/05) Varden FK
Varden FK G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-02/03) Varden FK
Varden FK J15/16 - Jenter 11`er (født 1.1.-02/03) Varden FK

Artikler

10 februar 2017 13:54

vise flere artikler

Quality Hotel Grand Royal Sparebanken Narvik Byggtorget Laksaa Amfi DNB Lindahl Funn Bravida LKAB Coop Extra Elkjøp Nordkraft NB Engros Fremover Kuraas Ofoten Rør Rimo Reklame Narvik Storsenter Narvikgården Taraldsvik AS Coop Nord, Prix Fagerthun Bil A Markussen AS Sommerseth 2tal Utemiljø Consto Hålogaland Revisjon Autocenteret AS Statoil Arilds Grillbar Narvikhallen Peppes Diplom-is Montér Per Strand Narvik Coop Prix Bjerkvik Punktum Os-Expressene Statkraft Forte Narvik Gratanglaks HRS Ofoten flerspråklige opplæringskontor Ofoten Sparebank Mack Polar Kraft Snapchat