Dette er resultater fra Funn Cup 2019. Se de siste resultatene fra Funn Cup 2020 her.

Tabell med påmeldte lag

Klubb Klasse Lagnavn
Alta IF ffu Tilrettelagt fotball Alta IF ffu
Ballangen LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08) Ballangen
Ballangen SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06) Ballangen
Ballangen MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12) Ballangen 1
Ballangen MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12) Ballangen 2
Ballangen FK MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-09) Ballangen FK
Ballangen FK LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Ballangen FK
Ballangen Fotballklubb MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) Ballangen fotballklubb
Ballangen Fotballklubb LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09) Ballangen Fotballklubb
Bardufoss LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08) Bardufoss BOIF BARCELONA
Bardufoss og omegn idrettsforening LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Bardufoss og Omegn idrettsforening
Bardufoss og omegn idrettsforening SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06) Bardufoss og omegn idrettsforening BOIF G13
Bardufoss og omegn idrettsforening G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-03/04) Bardufoss og omegn idrettsforening
Bardufoss og omegn idrettsforening LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09) Bardufoss og omegn idrettsforening Boif Rosa
Bardufoss omegn idrettsforening LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09) Bardufoss omegn idrettsforening BOIF
Bardufoss omegn idrettsforening SJ 13 - Småjenter 9´er (f.1.1.06) Bardufoss omegn idrettsforening
Beisfjord LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08) Beisfjord
Beisfjord IL MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) BEISFJORD IL
Beisfjord IL LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Beisfjord IL
Beisfjord IL MJ8/9 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11) Beisfjord IL
Beisfjord IL MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12) Beisfjord IL
Bjerkvik/Gratangen J15/16 - Jenter 11`er (født 1.1.-03/04) Bjerkvik/Gratangen
Bjerkvik IF MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) Bjerkvik IF
Bjerkvik IF MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-09) Bjerkvik IF
Bjerkvik IF LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08) Bjerkvik IF
Bjerkvik IF MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12) Bjerkvik IF
Bodø/Glimt LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Bodø/Glimt 2007-7
Bodø/Glimt SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06) Bodø/Glimt 2007-8
Bodø/Glimt SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-05/06) Bodø/Glimt G14-2
BOIF SJ 13 - Småjenter 9´er (f.1.1.06) BOIF J12
Boif G05 SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-05/06) Boif G05
Fagernes idrettslag MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) Fagernes idrettslag
Fagernes idrettslag LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Fagernes idrettslag
Fagernes idrettslag MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12) Fagernes idrettslag
Fauske/Sprint FK SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-05/06) Fauske/Sprint FK
Finnsnes IL LG11 LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08) Finnsnes IL LG11 FIL
FK Brage Trondenes SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-05/06) FK Brage Trondenes
FK Landsås LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08) FK Landsås United
FK Landsås LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) FK Landsås Gunners
FK Landsås LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) FK Landsås City
FK Landsås LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09) FK Landsås
FK Landsås MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12) FK Landsås 3
FK Landsås MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12) FK Landsås 2
FK Landsås MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12) FK Landsås 1
FK Mjølner Tilrettelagt fotball FK Mjølner Vikings 1
FK Mjølner Tilrettelagt fotball FK Mjølner Vikings 2
FK Mjølner MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) FK Mjølner 3
FK Mjølner MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) FK Mjølner 1
FK Mjølner MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) FK Mjølner 2
FK Mjølner MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10) FK Mjølner 1
FK Mjølner MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10) FK Mjølner 2
FK Mjølner MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10) FK Mjølner 3
FK Mjølner MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-09) FK Mjølner 1
FK Mjølner MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-09) FK Mjølner 2
FK Mjølner LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08) FK Mjølner 1
FK Mjølner LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08) FK Mjølner 2
FK Mjølner LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08) FK Mjølner 3
FK Mjølner LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) FK Mjølner 1
FK Mjølner LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) FK Mjølner 2
FK Mjølner SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06) FK Mjølner
FK Mjølner SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-05/06) FK Mjølner
FK Mjølner SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-05/06) FK Mjølner
FK Mjølner G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-03/04) FK Mjølner
FK Mjølner MJ8/9 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11) FK Mjølner 1
FK Mjølner MJ8/9 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11) FK Mjølner 2
FK Mjølner MJ8/9 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11) FK Mjølner 3
FK Mjølner LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09) FK Mjølner 3
FK Mjølner LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09) FK Mjølner 1
FK Mjølner SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-05/06) FK Mjølner
FK Mjølner J15/16 - Jenter 11`er (født 1.1.-03/04) FK Mjølner
FK Mjølner MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12) FK Mjølner 4
FK Mjølner MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12) FK Mjølner MJ 2
FK Mjølner MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12) FK Mjølner 2
FK Mjølner MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12) FK Mjølner 3
FK Mjølner MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12) FK Mjølner 1
FK Mjølner MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12) FK Mjølner MJ 1
FK-SENJA SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06) FK-SENJA
FK Varg SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06) FK Varg
Fløya LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08) Fløya 08-1 Hvit
Fløya LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08) Fløya Fagereng
Fløya LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08) Fløya 08-1 Grønn
Fløya LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Fløya Fagereng
Fløya SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06) Fløya -1
Fløya SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-05/06) Fløya
Fløya SJ 13 - Småjenter 9´er (f.1.1.06) Fløya
Fløya if MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-09) Fløya IF G09-3
Fløya if SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06) Fløya if G06
Furuset Fotball IF Tilrettelagt fotball Furuset Fotball IF
Glimt bodøsjøen LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Glimt bodøsjøen AA
Glimt bodøsjøen LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Glimt bodøsjøen A
Gratangen/BJerkvik G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-03/04) Gratangen/BJerkvik
Grovfjord IL MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10) Grovfjord IL 2
Grovfjord IL LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Grovfjord IL 2
Grovfjord IL MJ8/9 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11) Grovfjord IL
Hamna.il MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-09) Hamna.il hvit
Hamna.il MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-09) Hamna.il blå
HAMNA G13 SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06) HAMNA G13
HAMNA IL LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08) Hamna IL 1 Blå
HAMNA IL LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08) Hamna IL 2 Hvit
HAMNA IL LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Hamna IL
HAMNA IL SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-05/06) Hamna IL
HAMNA IL G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-03/04) HAMNA IL G16
HAMNA IL SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-05/06) Hamna IL J14
Hamna IL G 011 MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) Hamna IL G 011 IL
Hardhaus MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) Hardhaus MG8
Hardhaus MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10) Hardhaus 2
Hardhaus MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10) Hardhaus 1
Hardhaus MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-09) Hardhaus
Hardhaus LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08) Hardhaus
Hardhaus LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09) Hardhaus 1
Hardhaus LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09) Hardhaus Mj9/10
Hardhaus SJ 13 - Småjenter 9´er (f.1.1.06) Hardhaus
Hardhaus MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12) Hardhaus 1
Hardhaus MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12) Hardhaus 2
Hardhaus MJ7 MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12) Hardhaus MJ7
Hardhaus MJ 8 MJ8/9 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11) Hardhaus MJ 8
Harstad tigers Tilrettelagt fotball Harstad tigers
Hunstad Fotballklubb SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06) Hunstad Fotballklubb
Håkvik IL MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) Håkvik IL
Håkvik IL MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10) Håkvik IL
Håkvik IL MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-09) Håkvik IL
Håkvik IL LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08) Håkvik IL
Håkvik IL SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-05/06) Håkvik IL
Håkvik IL G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-03/04) Håkvik IL
Håkvik IL MJ8/9 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11) Håkvik IL 2
Håkvik IL MJ8/9 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11) Håkvik IL 1
Håkvik IL SJ 13 - Småjenter 9´er (f.1.1.06) Håkvik IL
Håkvik IL MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12) Håkvik IL 1
IF Fløya MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) IF Fløya
IF Fløya MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10) IF Fløya
IF Fløya MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-09) IF Fløya G09-1 Workinnmarka
IF Fløya MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-09) IF Fløya G09-2 Grønn
IF Fløya MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-09) IF Fløya G09-2 Hvit
IF Skarp LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08) IF Skarp G08
IF Skarp SJ 13 - Småjenter 9´er (f.1.1.06) IF Skarp J06
IF Skarp J15/16 - Jenter 11`er (født 1.1.-03/04) IF Skarp
IK Grand Bodø J15/16 - Jenter 11`er (født 1.1.-03/04) IK Grand Bodø 1
IK Junkeren SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-05/06) IK Junkeren
IK Junkeren SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-05/06) IK Junkeren
Kabelvåg SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-05/06) Kabelvåg
Kilkam G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-03/04) Kilkam
Kiruna FF MJ8/9 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11) Kiruna FF Lombia
Kiruna FF MJ8/9 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11) Kiruna FF Tarfala
Kiruna FF LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09) Kiruna FF
kiruna ff MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-09) kiruna ff röd
Kvaløya sportsklubb LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09) Kvaløya Sportsklubb KSK J09
Kvaløya sportsklubb SJ 13 - Småjenter 9´er (f.1.1.06) Kvaløya sportsklubb
Kvaløya Sportsklubb (ksk) G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-03/04) Kvaløya Sportsklubb (ksk) G16
Landsås FK SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06) Landsås FK Team 06
Liland IF MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11) Liland IF
Medkila il SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-05/06) Medkila IL 2005
Reinen SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-05/06) Reinen
Reinen G06 SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06) Reinen G06
Reinen IL LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Reinen IL
Reinen IL SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06) Reinen IL - 3
Reinen IL G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-03/04) Reinen IL
Reinen IL LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09) Reinen IL J09
Skarp SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06) Skarp G06
Sk Hardhaus LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Sk Hardhaus
Skånland OIF MJ8/9 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11) Skånland OIF
Skånland OIF LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09) Skånland OIF
Sortland IL LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08) Sortland IL 2
Sortland IL LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08) Sortland IL 1
Sortland IL LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Sortland IL
Sortland IL SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06) Sortland IL G2006
Sortland IL SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-05/06) Sortland il
Spkl Hardhaus SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06) Spkl Hardhaus
Stakkevollan IF MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10) Stakkevollan IF
Stakkevollan IF SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-05/06) Stakkevollan IF G05
Stakkevollan If G 09 MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-09) Stakkevollan If G 09
Stokmarknes IL G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-03/04) Stokmarknes IL
Storelva SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06) Storelva
svolvær IL SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-05/06) svolvær IL
Svolvær IL G16 G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-03/04) Svolvær IL G16
Sørreisa IL SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06) Sørreisa IL
TIL FFF Tilrettelagt fotball TIL FFF
TIL G05 Bjerkaker SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-05/06) TIL G05 Bjerkaker
Tromsø idrettslag MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-09) Tromsø idrettslag 1
Tromsø idrettslag MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-09) Tromsø idrettslag 2
Tromsø idrettslag LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08) Tromsø idrettslag TIL G08 Fagereng
Tromsø idrettslag LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09) Tromsø idrettslag Hvit
Tromsø idrettslag LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09) Tromsø idrettslag Rød
Tromsø Ik LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09) Tromsø Ik Rød
Tromsø Ik LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09) Tromsø Ik Hvit
Tromsø IL SJ 13 - Småjenter 9´er (f.1.1.06) Tromsø IL TIL J07
Tromsø IL LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08) Tromsø IL TIL Prestvannet Hvit
Tromsø IL LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08) Tromsø IL TIL Prestvannet Rød
Tromsø IL SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06) TROMSØ IL TIL SV 2
Tromsø IL SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06) TROMSØ IL TIL SV 1
Tromsø IL SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06) Tromsø IL Bjerkaker G07
Tromsø IL SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-05/06) Tromsø IL G05-2
Tromsø IL SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-05/06) Tromsø IL TIL J06
Tromsø IL SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-05/06) Tromsø IL TIL J05
Tromsø IL 3 SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06) Tromsø IL 3 Rød
Tromsø IL 3 SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06) Tromsø IL 3 HVIT
Tromsø IL Fagereng/Gyllenborg 07 LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Tromsø IL Fagereng/Gyllenborg 07 Rød
Tromsø IL Fagereng/Gyllenborg 07 LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Tromsø IL Fagereng/Gyllenborg 07 Hvit
Tromsø IL G15-1 G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-03/04) Tromsø IL G15-1
Tromsø IL J04 J15/16 - Jenter 11`er (født 1.1.-03/04) Tromsø IL J04
Tuil LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Tuil
TUIL G11 BLÅ LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08) TUIL G11 BLÅ 2
TUIL G11 BLÅ LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08) TUIL G11 BLÅ 1
TUIL J10 LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09) TUIL J10
TUIL J11 LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09) TUIL J11 Tuil rød
TUIL J11 LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09) TUIL J11 2 Tuil blå
TUIL Tromsdalen Fotball MJ8/9 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11) TUIL Tromsdalen Fotball Blå
TUIL Tromsdalen Fotball MJ8/9 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11) TUIL Tromsdalen Fotball Rød
Tverlandet SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-05/06) Tverlandet
Ulfstind IL LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Ulfstind IL
Ulfstind IL SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06) Ulfstind IL
Varden FK MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-09) Varden FK
Varden FK LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07) Varden FK
Varden FK SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06) Varden FK
Varden FK G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-03/04) Varden FK