Dette er resultater fra Funn Cup 2019. Se de siste resultatene fra Funn Cup 2020 her.

Tabell med påmeldte lag

Klubb Lagnavn Klasse
Alta IF ffu Tilrettelagt fotball
Ballangen LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08)
Ballangen SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06)
Ballangen MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12)
Ballangen MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12)
Ballangen FK MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-09)
Ballangen FK LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07)
Ballangen Fotballklubb MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11)
Ballangen Fotballklubb LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09)
Bardufoss BOIF BARCELONA LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08)
Bardufoss og omegn idrettsforening LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07)
Bardufoss og omegn idrettsforening BOIF G13 SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06)
Bardufoss og omegn idrettsforening G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-03/04)
Bardufoss og omegn idrettsforening Boif Rosa LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09)
Bardufoss omegn idrettsforening BOIF LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09)
Bardufoss omegn idrettsforening SJ 13 - Småjenter 9´er (f.1.1.06)
Beisfjord LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08)
Beisfjord IL MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11)
Beisfjord IL LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07)
Beisfjord IL MJ8/9 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11)
Beisfjord IL MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12)
Bjerkvik/Gratangen J15/16 - Jenter 11`er (født 1.1.-03/04)
Bjerkvik IF MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11)
Bjerkvik IF MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-09)
Bjerkvik IF LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08)
Bjerkvik IF MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12)
Bodø/Glimt 2007-7 LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07)
Bodø/Glimt 2007-8 SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06)
Bodø/Glimt G14-2 SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-05/06)
BOIF J12 SJ 13 - Småjenter 9´er (f.1.1.06)
Boif G05 SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-05/06)
Fagernes idrettslag MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11)
Fagernes idrettslag LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07)
Fagernes idrettslag MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12)
Fauske/Sprint FK SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-05/06)
Finnsnes IL LG11 FIL LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08)
FK Brage Trondenes SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-05/06)
FK Landsås United LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08)
FK Landsås Gunners LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07)
FK Landsås City LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07)
FK Landsås LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09)
FK Landsås MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12)
FK Landsås MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12)
FK Landsås MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12)
FK Mjølner Vikings 2 Tilrettelagt fotball
FK Mjølner Vikings 1 Tilrettelagt fotball
FK Mjølner MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11)
FK Mjølner MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11)
FK Mjølner MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11)
FK Mjølner MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10)
FK Mjølner MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10)
FK Mjølner MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10)
FK Mjølner MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-09)
FK Mjølner MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-09)
FK Mjølner LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08)
FK Mjølner LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08)
FK Mjølner LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08)
FK Mjølner LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07)
FK Mjølner LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07)
FK Mjølner SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06)
FK Mjølner SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-05/06)
FK Mjølner SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-05/06)
FK Mjølner G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-03/04)
FK Mjølner MJ8/9 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11)
FK Mjølner MJ8/9 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11)
FK Mjølner MJ8/9 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11)
FK Mjølner LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09)
FK Mjølner LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09)
FK Mjølner SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-05/06)
FK Mjølner J15/16 - Jenter 11`er (født 1.1.-03/04)
FK Mjølner MJ MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12)
FK Mjølner MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12)
FK Mjølner MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12)
FK Mjølner MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12)
FK Mjølner MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12)
FK Mjølner MJ MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12)
FK-SENJA SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06)
FK Varg SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06)
Fløya 08-1 Hvit LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08)
Fløya Fagereng LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08)
Fløya 08-1 Grønn LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08)
Fløya Fagereng LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07)
Fløya -1 SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06)
Fløya SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-05/06)
Fløya SJ 13 - Småjenter 9´er (f.1.1.06)
Fløya if G09-3 MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-09)
Fløya if G06 SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06)
Furuset Fotball IF Tilrettelagt fotball
Glimt bodøsjøen AA LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07)
Glimt bodøsjøen A LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07)
Gratangen/BJerkvik G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-03/04)
Grovfjord IL MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10)
Grovfjord IL LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07)
Grovfjord IL MJ8/9 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11)
Hamna.il hvit MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-09)
Hamna.il blå MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-09)
HAMNA G13 SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06)
HAMNA IL 2 Hvit LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08)
HAMNA IL 1 Blå LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08)
HAMNA IL LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07)
HAMNA IL SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-05/06)
HAMNA IL G16 G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-03/04)
HAMNA IL J14 SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-05/06)
Hamna IL G 011 IL MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11)
Hardhaus MG8 MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11)
Hardhaus MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10)
Hardhaus MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10)
Hardhaus MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-09)
Hardhaus LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08)
Hardhaus LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09)
Hardhaus Mj9/10 LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09)
Hardhaus SJ 13 - Småjenter 9´er (f.1.1.06)
Hardhaus MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12)
Hardhaus MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12)
Hardhaus MJ7 MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12)
Hardhaus MJ 8 MJ8/9 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11)
Harstad tigers Tilrettelagt fotball
Hunstad Fotballklubb SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06)
Håkvik IL MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11)
Håkvik IL MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10)
Håkvik IL MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-09)
Håkvik IL LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08)
Håkvik IL SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-05/06)
Håkvik IL G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-03/04)
Håkvik IL MJ8/9 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11)
Håkvik IL MJ8/9 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11)
Håkvik IL SJ 13 - Småjenter 9´er (f.1.1.06)
Håkvik IL MG7/MJ7 - Minigutter/Minijenter 3`er (født 1.1.-12)
IF Fløya MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11)
IF Fløya MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10)
IF Fløya G09-1 Workinnmarka MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-09)
IF Fløya G09-2 Grønn MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-09)
IF Fløya G09-2 Hvit MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-09)
IF Skarp G08 LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08)
IF Skarp J06 SJ 13 - Småjenter 9´er (f.1.1.06)
IF Skarp J15/16 - Jenter 11`er (født 1.1.-03/04)
IK Grand Bodø J15/16 - Jenter 11`er (født 1.1.-03/04)
IK Junkeren SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-05/06)
IK Junkeren SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-05/06)
Kabelvåg SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-05/06)
Kilkam G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-03/04)
Kiruna FF Lombia MJ8/9 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11)
Kiruna FF Tarfala MJ8/9 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11)
Kiruna FF LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09)
kiruna ff röd MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-09)
Kvaløya sportsklubb KSK J09 LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09)
Kvaløya sportsklubb SJ 13 - Småjenter 9´er (f.1.1.06)
Kvaløya Sportsklubb (ksk) G16 G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-03/04)
Landsås FK Team 06 SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06)
Liland IF MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11)
Medkila il 2005 SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-05/06)
Reinen SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-05/06)
Reinen G06 SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06)
Reinen IL LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07)
Reinen IL - 3 SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06)
Reinen IL G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-03/04)
Reinen IL J09 LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09)
Skarp G06 SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06)
Sk Hardhaus LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07)
Skånland OIF MJ8/9 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11)
Skånland OIF LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09)
Sortland IL LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08)
Sortland IL LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08)
Sortland IL LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07)
Sortland IL G2006 SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06)
Sortland IL SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-05/06)
Spkl Hardhaus SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06)
Stakkevollan IF MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-10)
Stakkevollan IF G05 SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-05/06)
Stakkevollan If G 09 MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-09)
Stokmarknes IL G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-03/04)
Storelva SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06)
svolvær IL SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-05/06)
Svolvær IL G16 G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-03/04)
Sørreisa IL SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06)
TIL FFF Tilrettelagt fotball
TIL G05 Bjerkaker SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-05/06)
Tromsø idrettslag MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-09)
Tromsø idrettslag MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-09)
Tromsø idrettslag TIL G08 Fagereng LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08)
Tromsø idrettslag Hvit LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09)
Tromsø idrettslag Rød LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09)
Tromsø Ik Hvit LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09)
Tromsø Ik Rød LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09)
Tromsø IL TIL J07 SJ 13 - Småjenter 9´er (f.1.1.06)
Tromsø IL TIL Prestvannet Rød LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08)
Tromsø IL TIL Prestvannet Hvit LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08)
Tromsø IL TIL SV 2 SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06)
Tromsø IL TIL SV 1 SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06)
Tromsø IL Bjerkaker G07 SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06)
Tromsø IL G05-2 SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-05/06)
Tromsø IL TIL J06 SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-05/06)
Tromsø IL TIL J05 SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-05/06)
Tromsø IL 3 Rød SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06)
Tromsø IL 3 HVIT SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06)
Tromsø IL Fagereng/Gyllenborg 07 Hvit LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07)
Tromsø IL Fagereng/Gyllenborg 07 Rød LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07)
Tromsø IL G15-1 G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-03/04)
Tromsø IL J04 J15/16 - Jenter 11`er (født 1.1.-03/04)
Tuil LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07)
TUIL G11 BLÅ LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08)
TUIL G11 BLÅ LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08)
TUIL J10 LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09)
TUIL J11 Tuil rød LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09)
TUIL J11 2 Tuil blå LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-08/09)
TUIL Tromsdalen Fotball Blå MJ8/9 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11)
TUIL Tromsdalen Fotball Rød MJ8/9 - Minijenter 5`er (født 1.1.-10/11)
Tverlandet SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-05/06)
Ulfstind IL LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07)
Ulfstind IL SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06)
Varden FK MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-09)
Varden FK LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-07)
Varden FK SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-06)
Varden FK G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-03/04)