Liste der registrierten Teams

Club Team name Category
Ballangen FK LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08)
Ballangen FK SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-06/07)
Ballangen FK LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-09/10)
Ballangen FK MG7 - Minigutter 3`er (født 1.1.-13)
Beisfjord IL MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11)
Beisfjord IL LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-09)
Beisfjord IL LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-09/10)
Beisfjord IL MG7 - Minigutter 3`er (født 1.1.-13)
Bodø Glimt BG G14 SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-06/07)
FIL 2Finnsnes Bilbao MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-10)
FIL 1 Finnsnes Inter MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-10)
FK Landsås FK Landsås LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08)
FK Landsås FK Landsås SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-07)
FK Mjølner Tilrettelagt fotball
FK Mjølner Tilrettelagt fotball
FK Mjølner MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-12)
FK Mjølner MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-12)
FK Mjølner MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-12)
FK Mjølner MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11)
FK Mjølner MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11)
FK Mjølner MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11)
FK Mjølner MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-10)
FK Mjølner MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-10)
FK Mjølner MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-10)
FK Mjølner LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-09)
FK Mjølner LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08)
FK Mjølner LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08)
FK Mjølner LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08)
FK Mjølner SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-07)
FK Mjølner SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-07)
FK Mjølner SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-06/07)
FK Mjølner G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-04/05)
FK Mjølner G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-04/05)
FK Mjølner MJ8/9 - Minijenter 5`er (født 1.1.-11/12)
FK Mjølner MJ8/9 - Minijenter 5`er (født 1.1.-11/12)
FK Mjølner LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-09/10)
FK Mjølner LJ12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.08)
FK Mjølner SJ 13 - Småjenter 9´er (f.1.1.07)
FK Mjølner SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-06/07)
FK Mjølner SJ 13/14 - Småjenter7`er (født 1.1.-06/07)
FK Mjølner J15/16 - Jenter 11`er (født 1.1.-04/05)
FK Mjølner MG7 - Minigutter 3`er (født 1.1.-13)
FK Mjølner MG7 - Minigutter 3`er (født 1.1.-13)
FK Mjølner MG7 - Minigutter 3`er (født 1.1.-13)
FK Mjølner MG7 - Minigutter 3`er (født 1.1.-13)
FK Senja G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-04/05)
Fløya 2011-1 MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11)
Fløya 2010-2 MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-10)
Fløya G09-3 LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-09)
Fløya G07 SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-07)
Fløya SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-06/07)
Fløya IF 2 Workinnmarka Rød LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-09)
Fløya IF 1Workinnmarka Blå LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-09)
Grønnåsen IL GIL J2008 LJ12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.08)
Gällivare SK SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-07)
Hamna IK IL J09 LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-09/10)
Hamna IL G07 SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-07)
Hamna IL Blå LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-09/10)
Hamna IL J-07 SJ 13 - Småjenter 9´er (f.1.1.07)
Hyggen IF J15/16 - Jenter 11`er (født 1.1.-04/05)
IF Skarp IF Skarp SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-06/07)
IL Pioner LJ 11 år LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-09/10)
IL Ulfstind SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-07)
Innstranda J13 SJ 13 - Småjenter 9´er (f.1.1.07)
Kabelvåg Hc-lage hc Tilrettelagt fotball
Kvaløya SK J09-1 LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-09/10)
Kvaløya SK J08-2 FRISK LJ12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.08)
Kvaløya SK J08-2 RASK LJ12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.08)
Kvaløya Sportsklubb KSK J09 -3 Slettaelva LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-09/10)
Landsås SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-06/07)
Medkila IL SJ 13 - Småjenter 9´er (f.1.1.07)
Narvik/Fagernes IL MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-12)
Narvik/Fagernes IL MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11)
Reinen IL SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-07)
Reinen IL SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-07)
Salangen/Lavangen G16 G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-04/05)
Skarp 1 Hamna/ 1 SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-06/07)
Skarp 2 Hamna/ 2 SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-06/07)
Skarp IF LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-09/10)
Sk hardhaus SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-06/07)
Sortland/Varg SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-06/07)
Sortland IL 2009 Hvit LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-09)
Sortland IL 2009 Sort LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-09)
Sortland IL SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-07)
Spkl Hardhaus MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-12)
Spkl Hardhaus MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11)
Spkl Hardhaus MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11)
Spkl Hardhaus LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-09)
Spkl Hardhaus LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08)
Spkl Hardhaus tott MJ8/9 - Minijenter 5`er (født 1.1.-11/12)
Spkl Hardhaus knoll MJ8/9 - Minijenter 5`er (født 1.1.-11/12)
Spkl Hardhaus LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-09/10)
Spkl Hardhaus LJ12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.08)
Stakkevollan IF MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-10)
Stakkevollan IF LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-09)
Stokmarknes IL SIL1 SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-07)
Stokmarknes IL SIL2 SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-07)
Storfors AIK SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-06/07)
Svolvær IL G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-04/05)
Tromsdalen fotball TUIL G06 SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-06/07)
TROMSØ IL SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-06/07)
TROMSØ IL G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-04/05)
TROMSØ IL TIL G05 Hvit G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-04/05)
TROMSØ IL G05-Rød G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-04/05)
TROMSØ IL Hvit LJ12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.08)
TROMSØ IL Blå LJ12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.08)
TROMSØ IL Rød LJ12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.08)
TROMSØ IL SJ 13 - Småjenter 9´er (f.1.1.07)
TROMSØ IL TIL j06 hvit SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-06/07)
TROMSØ IL TIL J06 rød SJ 13/14 - Småjenter7`er (født 1.1.-06/07)
TROMSØ IL TIL J05 J15/16 - Jenter 11`er (født 1.1.-04/05)
Tromsø IL Bjerkaker G07 SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-07)
Tromsø IL Fagereng/Gyllenborg 07 SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-07)
Tromsø IL G16-1 G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-04/05)
Tromsø IL J04 J15/16 - Jenter 11`er (født 1.1.-04/05)
TUIL LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-09/10)
TUIL Rød LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-09/10)
Ulfstind MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-10)
Ulfstind Rød j10 LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-09/10)