Tabell med påmeldte lag

Klubb Lagnavn Klasse
Bodø Glimt BG G14 SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-06/07)
FIL 2Finnsnes Bilbao MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-10)
FIL 1 Finnsnes Inter MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-10)
Finnsnes IL LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08)
FK Mjølner Tilrettelagt fotball
FK Mjølner Tilrettelagt fotball
FK Mjølner MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-12)
FK Mjølner MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-12)
FK Mjølner MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-12)
FK Mjølner MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11)
FK Mjølner MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11)
FK Mjølner MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11)
FK Mjølner MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-10)
FK Mjølner MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-10)
FK Mjølner MG10 - Minigutter 7`er (født 1.1.-10)
FK Mjølner LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-09)
FK Mjølner LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08)
FK Mjølner LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08)
FK Mjølner LG12 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-08)
FK Mjølner SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-07)
FK Mjølner SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-07)
FK Mjølner SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-06/07)
FK Mjølner G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-04/05)
FK Mjølner G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-04/05)
FK Mjølner MJ8/9 - Minijenter 5`er (født 1.1.-11/12)
FK Mjølner MJ8/9 - Minijenter 5`er (født 1.1.-11/12)
FK Mjølner LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-09/10)
FK Mjølner LJ12 - Lillejenter 7`er (født 1.1.08)
FK Mjølner SJ 13 - Småjenter 9´er (f.1.1.07)
FK Mjølner SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-06/07)
FK Mjølner SJ 13/14 - Småjenter7`er (født 1.1.-06/07)
FK Mjølner J15/16 - Jenter 11`er (født 1.1.-04/05)
FK Mjølner MG7 - Minigutter 3`er (født 1.1.-13)
FK Mjølner MG7 - Minigutter 3`er (født 1.1.-13)
FK Mjølner MG7 - Minigutter 3`er (født 1.1.-13)
FK Mjølner MG7 - Minigutter 3`er (født 1.1.-13)
Fløya G09-3 LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-09)
Fløya G07 SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-07)
Gällivare SK SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-07)
Hamna IL G07 SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-07)
Hamna IL J-07 SJ 13 - Småjenter 9´er (f.1.1.07)
Hyggen IF J15/16 - Jenter 11`er (født 1.1.-04/05)
IF Skarp IF Skarp SJ 13/14 - Småjenter11`er (født 1.1.-06/07)
IL Ulfstind SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-07)
Kabelvåg Hc-lage hc Tilrettelagt fotball
Landsås SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-06/07)
Narvik/Fagernes IL MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-11)
Reinen IL SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-07)
Reinen IL SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-07)
Salangen/Lavangen G16 G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-04/05)
Skarp IF LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-09/10)
Sk Hardhaus SMG13/14 - Smågutter 7`er (født 1.1.-06/07)
Sortland Il SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-07)
Storfors AIK SMG 13/14 - Smågutter 11`er (født 1.1.-06/07)
Svolvær IL G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-04/05)
Tromsø il G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-04/05)
Tromsø il TIL G05-1 G15/16 - Gutter 11`er (født 1.1.-04/05)
Tromsø il SJ 13 - Småjenter 9´er (f.1.1.07)
Tromsø IL Bjerkaker G07 SMG 13 - Smågutter 13 9´er (f 1.1.-07)
TUIL LJ10/11 - Lillejenter 7`er (født 1.1.-09/10)