Dette er resultater fra LKAB Cup Narvik 2021 Høst. Se de siste resultatene fra LKAB Cup Narvik 2022 her.



Lørdag 18/9 (Dag 1)

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
− − − − Kampen er ikke planlagt ennå MG10 7´er Plj A Beisfjord IL Narvik/Fage...s/Beisfjord      
− − − − Kampen er ikke planlagt ennå LG11/12 7´er Plj A FK Mjølner 2 SPKL Hardhaus 2      
− − − − Kampen er ikke planlagt ennå LG11/12 7´er Plj A FK Mjølner 1 SPKL Hardhaus 1      
18002700 lør. 18/09 08:20 lør. 18/09 Sommerseth arena 7`er bane 3 LG11/12 7´er Plj A FK Mjølner 1 Håkvik IL      
18007700 lør. 18/09 09:00 lør. 18/09 LKAB banen 9´er bane 9 SMG 13 9´er Plj A FK Mjølner 2 0 - 0 Håkvik IL Håkvik/Hardhaus      
18000100 lør. 18/09 09:00 lør. 18/09 Narvik stadion SMG 13 9´er Plj A Skånland Soif g12/13 0 - 4 FK Mjølner 1      
18006100 lør. 18/09 09:00 lør. 18/09 Polar krafthallen 5´er bane 7 MG9 5`er Plj A FK Mjølner 1 FK Mjølner 3      
18002600 lør. 18/09 09:00 lør. 18/09 Sommerseth arena 7´er bane 2 MG10 7´er Plj A Ballangen FK Gul SPKL Hardhaus      
18002701 lør. 18/09 09:00 lør. 18/09 Sommerseth arena 7`er bane 3 LG11/12 7´er Plj A SPKL Hardhaus 1 FK Mjølner 2      
18004900 lør. 18/09 09:40 lør. 18/09 Polar krafthallen 5´er bane 6 MG8 5´er Plj A Håkvik IL FK Mjølner 2      
18006101 lør. 18/09 09:40 lør. 18/09 Polar krafthallen 5´er bane 7 MG9 5`er Plj A Sortland IL FK Mjølner 2      
18002702 lør. 18/09 09:40 lør. 18/09 Sommerseth arena 7`er bane 3 LG11/12 7´er Plj A FK Mjølner 1 Nordpolen FF      
18007701 lør. 18/09 09:50 lør. 18/09 LKAB banen 9´er bane 9 SJ13 9´er Plj A SPKL Hardhaus 2 0 - 5 Bjerkvik IF      
18000101 lør. 18/09 09:50 lør. 18/09 Narvik stadion SJ13 9´er Plj A FK Mjølner 1 - 1 SPKL Hardhaus 1      
18009700 lør. 18/09 10:00 lør. 18/09 Polar krafthallen 3´er 4 MG7 3´er Plj A Håkvik IL 2 Håkvik IL 1      
18010100 lør. 18/09 10:00 lør. 18/09 Polar krafthallen 3´er 5 MG7 3´er Plj A Beisfjord IL 1 Narvik/Fagernes IL      
18006102 lør. 18/09 10:20 lør. 18/09 Polar krafthallen 5´er bane 7 MG9 5`er Plj A FK Mjølner 3 Beisfjord/Fagernes      
18002601 lør. 18/09 10:20 lør. 18/09 Sommerseth arena 7´er bane 2 MG10 7´er Plj A FK Mjølner 2 FK Mjølner 1      
18002703 lør. 18/09 10:20 lør. 18/09 Sommerseth arena 7`er bane 3 LG11/12 7´er Plj A SPKL Hardhaus 2 Håkvik IL      
18009701 lør. 18/09 10:25 lør. 18/09 Polar krafthallen 3´er 4 MG7 3´er Plj B Beisfjord IL Jenter SPKL Hardhaus Jenter      
18010101 lør. 18/09 10:25 lør. 18/09 Polar krafthallen 3´er 5 MG7 3´er Plj B Narvik/Fagernes IL Jenter Beisfjord IL 2      
18007702 lør. 18/09 10:40 lør. 18/09 LKAB banen 9´er bane 9 SMG 13 9´er Plj A FK Mjølner 1 0 - 0 Håkvik IL Håkvik/Hardhaus      
18000102 lør. 18/09 10:40 lør. 18/09 Narvik stadion SMG 13 9´er Plj A FK Mjølner 2 5 - 0 Fk Brage Trondenes      
18009702 lør. 18/09 10:50 lør. 18/09 Polar krafthallen 3´er 4 MG7 3´er Plj A FK Mjølner 1 Håkvik IL 1      
18010102 lør. 18/09 10:50 lør. 18/09 Polar krafthallen 3´er 5 MG7 3´er Plj A Håkvik IL 2 Beisfjord IL 1      
18004901 lør. 18/09 11:00 lør. 18/09 Polar krafthallen 5´er bane 6 MG8 5´er Plj A Ballangen FK Gul Håkvik IL      
18006103 lør. 18/09 11:00 lør. 18/09 Polar krafthallen 5´er bane 7 MG9 5`er Plj A FK Mjølner 2 Håkvik IL rockets      
18002602 lør. 18/09 11:00 lør. 18/09 Sommerseth arena 7´er bane 2 MG10 7´er Plj A Beisfjord IL Ballangen FK Gul      
18002704 lør. 18/09 11:00 lør. 18/09 Sommerseth arena 7`er bane 3 LG11/12 7´er Plj A SPKL Hardhaus 1 Sortland G2010 IL      
18009703 lør. 18/09 11:15 lør. 18/09 Polar krafthallen 3´er 4 MG7 3´er Plj B SPKL Hardhaus Jenter FK Mjølner 2      
18010103 lør. 18/09 11:15 lør. 18/09 Polar krafthallen 3´er 5 MG7 3´er Plj B Beisfjord IL 2 Beisfjord IL Jenter      
18007703 lør. 18/09 11:30 lør. 18/09 LKAB banen 9´er bane 9 SJ13 9´er Plj A SPKL Hardhaus 1 3 - 0 SPKL Hardhaus 2      
18000103 lør. 18/09 11:30 lør. 18/09 Narvik stadion SJ13 9´er Plj A FK Mjølner 3 - 0 Bjerkvik IF      
18009704 lør. 18/09 11:40 lør. 18/09 Polar krafthallen 3´er 4 MG7 3´er Plj A FK Mjølner 1 Narvik/Fagernes IL      
18010104 lør. 18/09 11:40 lør. 18/09 Polar krafthallen 3´er 5 MG7 3´er Plj A Håkvik IL 1 Beisfjord IL 1      
18004902 lør. 18/09 11:40 lør. 18/09 Polar krafthallen 5´er bane 6 MG8 5´er Plj A FK Mjølner 3 FK Mjølner 1      
18006104 lør. 18/09 11:40 lør. 18/09 Polar krafthallen 5´er bane 7 MG9 5`er Plj A FK Mjølner 1 Sortland IL      
18002603 lør. 18/09 11:40 lør. 18/09 Sommerseth arena 7´er bane 2 MG10 7´er Plj A SPKL Hardhaus FK Mjølner 2      
18002705 lør. 18/09 11:40 lør. 18/09 Sommerseth arena 7`er bane 3 LG11/12 7´er Plj A FK Mjølner 2 Nordpolen FF      
18009705 lør. 18/09 12:05 lør. 18/09 Polar krafthallen 3´er 4 MG7 3´er Plj B FK Mjølner 2 Narvik/Fagernes IL Jenter      
18010105 lør. 18/09 12:05 lør. 18/09 Polar krafthallen 3´er 5 MG7 3´er Plj B SPKL Hardhaus Jenter Beisfjord IL 2      
18007704 lør. 18/09 12:20 lør. 18/09 LKAB banen 9´er bane 9 SMG 13 9´er Plj A Håkvik IL Håkvik/Hardhaus 8 - 0 Skånland Soif g12/13      
18000104 lør. 18/09 12:20 lør. 18/09 Narvik stadion SMG 13 9´er Plj A Fk Brage Trondenes 0 - 1 FK Mjølner 1      
18004903 lør. 18/09 12:20 lør. 18/09 Polar krafthallen 5´er bane 6 MG8 5´er Plj A FK Mjølner 2 Ballangen FK Gul      
18006105 lør. 18/09 12:20 lør. 18/09 Polar krafthallen 5´er bane 7 MG9 5`er Plj A Håkvik IL rockets FK Mjølner 3      
18002604 lør. 18/09 12:20 lør. 18/09 Sommerseth arena 7´er bane 2 MG10 7´er Plj A FK Mjølner 1 Narvik/Fage...s/Beisfjord      
18002706 lør. 18/09 12:20 lør. 18/09 Sommerseth arena 7`er bane 3 LG11/12 7´er Plj A SPKL Hardhaus 2 FK Mjølner 1      
18009706 lør. 18/09 12:30 lør. 18/09 Polar krafthallen 3´er 4 MG7 3´er Plj A FK Mjølner 1 Håkvik IL 2      
18010106 lør. 18/09 12:30 lør. 18/09 Polar krafthallen 3´er 5 MG7 3´er Plj A Håkvik IL 1 Narvik/Fagernes IL      
18009707 lør. 18/09 12:55 lør. 18/09 Polar krafthallen 3´er 4 MG7 3´er Plj B FK Mjølner 2 Beisfjord IL Jenter      
18010107 lør. 18/09 12:55 lør. 18/09 Polar krafthallen 3´er 5 MG7 3´er Plj B Narvik/Fagernes IL Jenter SPKL Hardhaus Jenter      
18004904 lør. 18/09 13:00 lør. 18/09 Polar krafthallen 5´er bane 6 MG8 5´er Plj A Håkvik IL Beisfjord IL      
18006106 lør. 18/09 13:00 lør. 18/09 Polar krafthallen 5´er bane 7 MG9 5`er Plj A Beisfjord/Fagernes FK Mjølner 2      
18002605 lør. 18/09 13:00 lør. 18/09 Sommerseth arena 7´er bane 2 MG10 7´er Plj A FK Mjølner 2 Ballangen FK Gul      
18002707 lør. 18/09 13:00 lør. 18/09 Sommerseth arena 7`er bane 3 LG11/12 7´er Plj A Sortland G2010 IL Håkvik IL      
18007705 lør. 18/09 13:10 lør. 18/09 LKAB banen 9´er bane 9 SJ13 9´er Plj A Bjerkvik IF 1 - 2 SPKL Hardhaus 1      
18000105 lør. 18/09 13:10 lør. 18/09 Narvik stadion SJ13 9´er Plj A SPKL Hardhaus 2 0 - 5 FK Mjølner      
18009708 lør. 18/09 13:20 lør. 18/09 Polar krafthallen 3´er 4 MG7 3´er Plj A Beisfjord IL 1 FK Mjølner 1      
18010108 lør. 18/09 13:20 lør. 18/09 Polar krafthallen 3´er 5 MG7 3´er Plj A Håkvik IL 2 Narvik/Fagernes IL      
18004905 lør. 18/09 13:40 lør. 18/09 Polar krafthallen 5´er bane 6 MG8 5´er Plj A FK Mjølner 2 FK Mjølner 1      
18006107 lør. 18/09 13:40 lør. 18/09 Polar krafthallen 5´er bane 7 MG9 5`er Plj A FK Mjølner 3 Sortland IL      
18002606 lør. 18/09 13:40 lør. 18/09 Sommerseth arena 7´er bane 2 MG10 7´er Plj A Narvik/Fage...s/Beisfjord SPKL Hardhaus      
18002708 lør. 18/09 13:40 lør. 18/09 Sommerseth arena 7`er bane 3 LG11/12 7´er Plj A Nordpolen FF SPKL Hardhaus 2      
18009709 lør. 18/09 13:45 lør. 18/09 Polar krafthallen 3´er 4 MG7 3´er Plj B FK Mjølner 2 Beisfjord IL 2      
18010109 lør. 18/09 13:45 lør. 18/09 Polar krafthallen 3´er 5 MG7 3´er Plj B Beisfjord IL Jenter Narvik/Fagernes IL Jenter      
18007706 lør. 18/09 14:00 lør. 18/09 LKAB banen 9´er bane 9 SMG 13 9´er Plj A Skånland Soif g12/13 1 - 14 FK Mjølner 2      
18000106 lør. 18/09 14:00 lør. 18/09 Narvik stadion SMG 13 9´er Plj A Håkvik IL Håkvik/Hardhaus 3 - 0 Fk Brage Trondenes      
18004906 lør. 18/09 14:20 lør. 18/09 Polar krafthallen 5´er bane 6 MG8 5´er Plj A Beisfjord IL FK Mjølner 3      
18006108 lør. 18/09 14:20 lør. 18/09 Polar krafthallen 5´er bane 7 MG9 5`er Plj A Håkvik IL rockets FK Mjølner 1      
18002607 lør. 18/09 14:20 lør. 18/09 Sommerseth arena 7´er bane 2 MG10 7´er Plj A Beisfjord IL FK Mjølner 1      
18002709 lør. 18/09 14:20 lør. 18/09 Sommerseth arena 7`er bane 3 LG11/12 7´er Plj A Sortland G2010 IL FK Mjølner 1      
18007707 lør. 18/09 14:50 lør. 18/09 LKAB banen 9´er bane 9 SJ13 9´er Slutspel Semifinale SPKL Hardhaus 1 2 - 0 Bjerkvik IF      
18000107 lør. 18/09 14:50 lør. 18/09 Narvik stadion SJ13 9´er Slutspel Semifinale FK Mjølner 2 - 0 SPKL Hardhaus 2      
18006109 lør. 18/09 15:00 lør. 18/09 Polar krafthallen 5´er bane 7 MG9 5`er Plj A Beisfjord/Fagernes Sortland IL      
18002608 lør. 18/09 15:00 lør. 18/09 Sommerseth arena 7´er bane 2 MG10 7´er Plj A Ballangen FK Gul Narvik/Fage...s/Beisfjord      
18002710 lør. 18/09 15:00 lør. 18/09 Sommerseth arena 7`er bane 3 LG11/12 7´er Plj A Nordpolen FF SPKL Hardhaus 1      
18007708 lør. 18/09 15:40 lør. 18/09 LKAB banen 9´er bane 9 SMG 13 9´er Plj A FK Mjølner 1 0 - 1 FK Mjølner 2      
18000108 lør. 18/09 15:40 lør. 18/09 Narvik stadion SMG 13 9´er Plj A Fk Brage Trondenes 1 - 2 Skånland Soif g12/13      
18004907 lør. 18/09 15:40 lør. 18/09 Polar krafthallen 5´er bane 6 MG8 5´er Plj A Ballangen FK Gul FK Mjølner 1      
18006110 lør. 18/09 15:40 lør. 18/09 Polar krafthallen 5´er bane 7 MG9 5`er Plj A FK Mjølner 2 FK Mjølner 1      
18002609 lør. 18/09 15:40 lør. 18/09 Sommerseth arena 7´er bane 2 MG10 7´er Plj A SPKL Hardhaus Beisfjord IL      
18002711 lør. 18/09 15:40 lør. 18/09 Sommerseth arena 7`er bane 3 LG11/12 7´er Plj A SPKL Hardhaus 2 Sortland G2010 IL      
18004908 lør. 18/09 16:20 lør. 18/09 Polar krafthallen 5´er bane 6 MG8 5´er Plj A Håkvik IL FK Mjølner 3      
18006111 lør. 18/09 16:20 lør. 18/09 Polar krafthallen 5´er bane 7 MG9 5`er Plj A Beisfjord/Fagernes Håkvik IL rockets      
18002610 lør. 18/09 16:20 lør. 18/09 Sommerseth arena 7´er bane 2 MG10 7´er Plj A FK Mjølner 1 Ballangen FK Gul      
18002712 lør. 18/09 16:20 lør. 18/09 Sommerseth arena 7`er bane 3 LG11/12 7´er Plj A Håkvik IL FK Mjølner 2      
18007709 lør. 18/09 16:30 lør. 18/09 LKAB banen 9´er bane 9 SJ13 9´er Slutspel Bronsekamp SPKL Hardhaus 2 0 - 3 Bjerkvik IF      
18000109 lør. 18/09 16:30 lør. 18/09 Narvik stadion SJ13 9´er Slutspel Finale FK Mjølner 0 - 2 SPKL Hardhaus 1      
18002611 lør. 18/09 17:00 lør. 18/09 Sommerseth arena 7´er bane 2 MG10 7´er Plj A FK Mjølner 2 Beisfjord IL      
18002713 lør. 18/09 17:00 lør. 18/09 Sommerseth arena 7`er bane 3 LG11/12 7´er Plj A Sortland G2010 IL Nordpolen FF      
18006112 lør. 18/09 17:06 lør. 18/09 Polar krafthallen 5´er bane 7 MG8 5´er Plj A Beisfjord IL Ballangen FK Gul      
18007710 lør. 18/09 17:20 lør. 18/09 LKAB banen 9´er bane 9 SMG 13 9´er Slutspel Semifinale Håkvik IL Håkvik/Hardhaus 2 - 0 FK Mjølner 1      
18000110 lør. 18/09 17:20 lør. 18/09 Narvik stadion SMG 13 9´er Slutspel Semifinale FK Mjølner 2 4 - 3 Skånland Soif g12/13      
18004909 lør. 18/09 17:40 lør. 18/09 Polar krafthallen 5´er bane 6 MG9 5`er Plj A Håkvik IL rockets Sortland IL      
18002612 lør. 18/09 17:40 lør. 18/09 Sommerseth arena 7´er bane 2 MG10 7´er Plj A FK Mjølner 1 SPKL Hardhaus      
18002714 lør. 18/09 17:40 lør. 18/09 Sommerseth arena 7`er bane 3 LG11/12 7´er Plj A Håkvik IL SPKL Hardhaus 1      
18004910 lør. 18/09 18:20 lør. 18/09 Polar krafthallen 5´er bane 6 MG8 5´er Plj A FK Mjølner 1 Beisfjord IL      
18002613 lør. 18/09 18:20 lør. 18/09 Sommerseth arena 7´er bane 2 MG10 7´er Plj A Narvik/Fage...s/Beisfjord FK Mjølner 2      
18002715 lør. 18/09 18:20 lør. 18/09 Sommerseth arena 7`er bane 3 LG11/12 7´er Plj A FK Mjølner 2 Sortland G2010 IL      
18006113 lør. 18/09 18:21 lør. 18/09 Polar krafthallen 5´er bane 7 MG8 5´er Plj A FK Mjølner 3 FK Mjølner 2      
18007711 lør. 18/09 18:40 lør. 18/09 LKAB banen 9´er bane 9 SMG 13 9´er Slutspel Bronsekamp Skånland Soif g12/13 0 - 3 FK Mjølner 1      
18000111 lør. 18/09 18:40 lør. 18/09 Narvik stadion SMG 13 9´er Slutspel Finale FK Mjølner 2 4 - 5 Håkvik IL Håkvik/Hardhaus