Tabell med påmeldte lag

Klubb Lagnavn Klasse
Alta IF SJ13 - Småjenter 9´er (f.1.1.09)
Alta IF FFU Tilrettelagt fotball 3´er
Alta IF FFU Tilrettelagt fotball 5´er
Andenes idrettslag AIL G11 LG12 - Lillegutter 7´er (født 1.1.-10)
Ballangen fk Gul MG7 - Minigutter 3`er (født 1.1.-15)
Ballangen fk Grønn MG7 - Minigutter 3`er (født 1.1.-15)
Ballangen fk MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-14)
Ballangen fk MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-13)
Ballangen fk LG10 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-12)
Ballangen fk LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-11)
Ballangen fk SMG14 - Smågutter 7´er (født 01.01.08)
Ballangen fk LJ10/ 11 - Lillejenter 7´er (født 01.01.11)
Ballangen fk LJ12 - Lillejenter 7´er (født 01.01.10)
Ballstad/ Gravdal G16 - Gutter 11´er (født 01.01.06)
Ballstad Uil Ballstad/Gravdal SMJ14 - Småjenter 11´er (født 01.01.08)
Bardufoss og Omegn idrettsforending SMG13 - Smågutter 9´er (født 1.1.-09)
Bardufoss og Omegn IF BOIF G 10 (7'er) LG10 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-12)
Bardufoss og Omegn IF LJ10/ 11 - Lillejenter 7´er (født 01.01.11)
Bardufoss og Omeng idrettsforening MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-13)
Bardufoss omegn idrettsforening J16 - Jenter 11`er (født 01.01.06)
Beisfjord IL MG7 - Minigutter 3`er (født 1.1.-15)
Beisfjord IL MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-14)
Beisfjord IL MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-13)
Beisfjord IL LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-11)
Bjerkvik IF LJ10/ 11 - Lillejenter 7´er (født 01.01.11)
Bjerkvik IF SMJ14 - Småjenter 11´er (født 01.01.08)
Bodø/Glimt LG12 - Lillegutter 7´er (født 1.1.-10)
Bodø/Glimt LG12 - Lillegutter 7´er (født 1.1.-10)
Bodø Glimt G16 G16 - Gutter 11´er (født 01.01.06)
Boif SJ13 - Småjenter 9´er (f.1.1.09)
Brage Trondenes SMG13 - Smågutter 9´er (født 1.1.-09)
Brage Trondenes SJ13 - Småjenter 9´er (f.1.1.09)
Finneid IL LJ12 - Lillejenter 7´er (født 01.01.10)
Finnsnes IL LG12 - Lillegutter 7´er (født 1.1.-10)
Finnsnes IL SMG14 - Smågutter 11´er (født 01.01.08)
Finnsnes IL SMG14 - Smågutter 7´er (født 01.01.08)
Finnsnes IL G16 - Gutter 11´er (født 01.01.06)
Finnsnes IL United LG12 - Lillegutter 7´er (født 1.1.-10)
Fk Brage Trondenes MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-13)
Fk Brage Trondenes MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-13)
FK Landsås Landsås/HIL SMG14 - Smågutter 11´er (født 01.01.08)
FK Landsås SJ13 - Småjenter 9´er (f.1.1.09)
FK Mjølner MG7 - Minigutter 3`er (født 1.1.-15)
FK Mjølner MG7 - Minigutter 3`er (født 1.1.-15)
FK Mjølner MG7 - Minigutter 3`er (født 1.1.-15)
FK Mjølner MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-14)
FK Mjølner MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-14)
FK Mjølner MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-13)
FK Mjølner MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-13)
FK Mjølner MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-13)
FK Mjølner LG10 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-12)
FK Mjølner LG10 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-12)
FK Mjølner LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-11)
FK Mjølner LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-11)
FK Mjølner LG12 - Lillegutter 7´er (født 1.1.-10)
FK Mjølner LG12 - Lillegutter 7´er (født 1.1.-10)
FK Mjølner SMG13 - Smågutter 9´er (født 1.1.-09)
FK Mjølner SMG14 - Smågutter 11´er (født 01.01.08)
FK Mjølner G16 - Gutter 11´er (født 01.01.06)
FK Mjølner G16 - Gutter 11´er (født 01.01.06)
FK Mjølner LJ10/ 11 - Lillejenter 7´er (født 01.01.11)
FK Mjølner LJ10/ 11 - Lillejenter 7´er (født 01.01.11)
FK Mjølner LJ12 - Lillejenter 7´er (født 01.01.10)
FK Mjølner Mjølner/Ballangen SMJ14 - Småjenter 11´er (født 01.01.08)
FK Mjølner Hardhaus/Mjølner J16 - Jenter 11`er (født 01.01.06)
FK Mjølner Mjølner/Hardhaus J16 - Jenter 11`er (født 01.01.06)
FK Senja SMG13 - Smågutter 9´er (født 1.1.-09)
FK Senja G16 - Gutter 11´er (født 01.01.06)
Fk-Senja SJ13 - Småjenter 9´er (f.1.1.09)
Fløya 08 SMG14 - Smågutter 11´er (født 01.01.08)
Fløya SMG14 - Smågutter 7´er (født 01.01.08)
Fløya if GØY LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-11)
Fløya if ARTIG LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-11)
Gravdal fotballklubb LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-11)
Gravdal fotballklubb LG12 - Lillegutter 7´er (født 1.1.-10)
Gravdal fotballklubb LJ10/ 11 - Lillejenter 7´er (født 01.01.11)
Hamna LG12 - Lillegutter 7´er (født 1.1.-10)
Hamna LG12 - Lillegutter 7´er (født 1.1.-10)
Hamna IL SMG14 - Smågutter 11´er (født 01.01.08)
Hamna IL SJ13 - Småjenter 9´er (f.1.1.09)
Hamna IL SJ13 - Småjenter 9´er (f.1.1.09)
Hardhaus SMG14 - Smågutter 11´er (født 01.01.08)
Hardhaus Lillejenter 12 Født 2012 LJ10/ 11 - Lillejenter 7´er (født 01.01.11)
Harstad Idrettslag 1 HIL gul LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-11)
Harstad Idrettslag 2 HIL sort LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-11)
Harstad Tigers (Harstad idrettslag) Tilrettelagt fotball 3´er
Harstad Tigers (Harstad idrettslag) Tilrettelagt fotball 5´er
Håkvik il MG7 - Minigutter 3`er (født 1.1.-15)
Håkvik il MG7 - Minigutter 3`er (født 1.1.-15)
Håkvik il MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-13)
Håkvik il LJ12 - Lillejenter 7´er (født 01.01.10)
I.K Grand Bodø SJ13 - Småjenter 9´er (f.1.1.09)
I. L Holmgang LJ10/ 11 - Lillejenter 7´er (født 01.01.11)
IF Fløya Vikinger LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-11)
IF Fløya SMG13 - Smågutter 9´er (født 1.1.-09)
IF Fløya SMG13 - Smågutter 9´er (født 1.1.-09)
IF Fløya SMG13 - Smågutter 9´er (født 1.1.-09)
IF Fløya G16 - Gutter 11´er (født 01.01.06)
IF Kilkameratene G16 - Gutter 11´er (født 01.01.06)
IL Blåmann SMG13 - Smågutter 9´er (født 1.1.-09)
IL Morild LG12 - Lillegutter 7´er (født 1.1.-10)
IL Morild SMG13 - Smågutter 9´er (født 1.1.-09)
IL Pioner Fotball Tilrettelagt fotball 3´er
IL Pioner Fotball Tilrettelagt fotball 5´er
Kabelvåg IL SMG13 - Smågutter 9´er (født 1.1.-09)
Kilkameratene j2010-2011 LJ10/ 11 - Lillejenter 7´er (født 01.01.11)
Kiruna FF LG10 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-12)
Kiruna FF LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-11)
Kiruna FF LJ12 - Lillejenter 7´er (født 01.01.10)
Krokelvdalen IL Lyn MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-13)
Krokelvdalen IL Torden MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-13)
Krokelvdalen IL Vale G2011 LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-11)
Krokelvdalen IL Frøy LG12 - Lillegutter 7´er (født 1.1.-10)
Kvaløya SK J09-3 SJ13 - Småjenter 9´er (f.1.1.09)
Kvaløya Sportsklubb Liverpool MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-13)
Kvaløya Sportsklubb Real Madrid MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-13)
Kvaløya Sportsklubb KSK G11-2 United LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-11)
Kvaløya Sportsklubb KSK G11-2 City LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-11)
Kvaløya Sportsklubb KSK G11 Barcelona LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-11)
Kvaløya Sportsklubb KSK G11 Liverpool LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-11)
Kvaløya Sportsklubb HVIT SMG13 - Smågutter 9´er (født 1.1.-09)
Kvaløya Sportsklubb SORT SMG13 - Smågutter 9´er (født 1.1.-09)
Kvaløya Sportsklubb Tigers SMG14 - Smågutter 11´er (født 01.01.08)
Kvaløya Sportsklubb Rangers SMG14 - Smågutter 11´er (født 01.01.08)
Kvaløya Sportsklubb LJ10/ 11 - Lillejenter 7´er (født 01.01.11)
Kvaløya Sportsklubb J09-1 SJ13 - Småjenter 9´er (f.1.1.09)
Kvaløya Sportsklubb J08 SMJ14 - Småjenter 11´er (født 01.01.08)
Landsås MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-14)
Landsås MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-13)
Landsås MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-13)
Leknes Fotballklubb G16 - Gutter 11´er (født 01.01.06)
Leknes Fotballklubb LJ10/ 11 - Lillejenter 7´er (født 01.01.11)
Leknes Fotballklubb LJ12 - Lillejenter 7´er (født 01.01.10)
Medkila Idrettslag Rød SMG14 - Smågutter 11´er (født 01.01.08)
Medkila IL Blå MG7 - Minigutter 3`er (født 1.1.-15)
Medkila IL Rød MG7 - Minigutter 3`er (født 1.1.-15)
Medkila IL Grønn MG7 - Minigutter 3`er (født 1.1.-15)
Medkila IL Hvit MG7 - Minigutter 3`er (født 1.1.-15)
Medkila IL Rød LG10 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-12)
Medkila IL Hvit LG10 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-12)
Medkila IL SMG13 - Smågutter 9´er (født 1.1.-09)
Medkila IL Linken MJ8/9 - Minijenter 5´er (født 01.01.13)
Medkila IL Demninga MJ8/9 - Minijenter 5´er (født 01.01.13)
Medkila IL J16 - Jenter 11`er (født 01.01.06)
Melbo IL MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-13)
Mjølner Vikings Tilrettelagt fotball 3´er
Mjølner Vikings Tilrettelagt fotball 5´er
Narvik/Fagernes IL MG7 - Minigutter 3`er (født 1.1.-15)
Narvik/Fagernes IL MG7 - Minigutter 3`er (født 1.1.-15)
Narvik/Fagernes IL MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-14)
Narvik/Fagernes IL Fagernes/Beisfjord LG10 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-12)
Narvik/Fagernes IL Fagernes/Beisfjord MJ8/9 - Minijenter 5´er (født 01.01.13)
Nordkjosbotn idrettslag NIL MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-13)
Nordkjosbotn idrettslag NIL LG12 - Lillegutter 7´er (født 1.1.-10)
Nordkjosbotn idrettslag NIL SMG13 - Smågutter 9´er (født 1.1.-09)
Nord-Sprint MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-13)
Rana Fotballklubb G16 - Gutter 11´er (født 01.01.06)
Reinen LJ10/ 11 - Lillejenter 7´er (født 01.01.11)
Reinen Idrettslag SMG13 - Smågutter 9´er (født 1.1.-09)
Reinen IL G11 hvit LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-11)
Reinen IL G11 sort LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-11)
Reinen IL SMG14 - Smågutter 11´er (født 01.01.08)
Skarp MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-14)
Skarp MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-14)
Skarp MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-14)
Skarp LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-11)
Skarp LG12 - Lillegutter 7´er (født 1.1.-10)
Skarp G08 SMG14 - Smågutter 7´er (født 01.01.08)
Skarp G06 G16 - Gutter 11´er (født 01.01.06)
Skarp/Hamna J 08/09 SMJ14 - Småjenter 11´er (født 01.01.08)
Skarp/TIL/Hamna J16 - Jenter 11`er (født 01.01.06)
Soif MJ8/9 - Minijenter 5´er (født 01.01.13)
Sortland idrettslag IL LJ10/ 11 - Lillejenter 7´er (født 01.01.11)
Sortland IL LG10 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-12)
Sortland IL LG10 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-12)
Sortland IL LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-11)
Sortland IL LG12 - Lillegutter 7´er (født 1.1.-10)
Sortland IL Hotspur SMG13 - Smågutter 9´er (født 1.1.-09)
Sortland IL SMG14 - Smågutter 11´er (født 01.01.08)
Sortland IL MJ8/9 - Minijenter 5´er (født 01.01.13)
SPKL Hardhaus MG7 - Minigutter 3`er (født 1.1.-15)
SPKL Hardhaus MG7 - Minigutter 3`er (født 1.1.-15)
SPKL Hardhaus MG7 - Minigutter 3`er (født 1.1.-15)
SPKL Hardhaus G2014 MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-14)
SPKL Hardhaus G2013 MG9 - Minigutter 5`er (født 1.1.-13)
SPKL Hardhaus LG10 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-12)
SPKL Hardhaus LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-11)
SPKL Hardhaus LG12 - Lillegutter 7´er (født 1.1.-10)
SPKL Hardhaus G16 - Gutter 11´er (født 01.01.06)
SPKL Hardhaus 2014/2015 MJ8/9 - Minijenter 5´er (født 01.01.13)
SPKL Hardhaus LJ10/ 11 - Lillejenter 7´er (født 01.01.11)
SPKL Hardhaus SJ13 - Småjenter 9´er (f.1.1.09)
Stakkevollan IF SIF G2011 LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-11)
Stakkevollan IF LG12 - Lillegutter 7´er (født 1.1.-10)
Stakkevollan IF SMG13 - Smågutter 9´er (født 1.1.-09)
Stokmarknes IL LG12 - Lillegutter 7´er (født 1.1.-10)
Stokmarknes IL SIL G16 - Gutter 11´er (født 01.01.06)
Svolvær IL SMG14 - Smågutter 11´er (født 01.01.08)
Tromsø FUll Fart Fremover Tilrettelagt fotball 5´er
Tromsø idrettslag TIL P/G MG8 - Minigutter 5`er (født 1.1.-14)
Tromsø idrettslag TIL PWG Blå LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-11)
Tromsø idrettslag TIL PWG Hvit LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-11)
Tromsø idrettslag TIL PWG Rød LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-11)
Tromsø IL TIL Bjerkaker LG10 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-12)
Tromsø IL TIL - Bjerkaker/Fagereng LG11 - Lillegutter 7`er (født 1.1.-11)
Tromsø IL Sør-Tromsøya Rød LG12 - Lillegutter 7´er (født 1.1.-10)
Tromsø IL Sør-Tromsøya Blå LG12 - Lillegutter 7´er (født 1.1.-10)
Tromsø IL Sør-Tromsøya Hvit LG12 - Lillegutter 7´er (født 1.1.-10)
Tromsø IL SMG13 - Smågutter 9´er (født 1.1.-09)
Tromsø IL SMG13 - Smågutter 9´er (født 1.1.-09)
Tromsø IL Gyll SMG14 - Smågutter 11´er (født 01.01.08)
Tromsø IL Bjerkaker/ Fagereng SMG14 - Smågutter 11´er (født 01.01.08)
Tromsø IL Prestvannet SMG14 - Smågutter 11´er (født 01.01.08)
Tromsø IL G16 - Gutter 11´er (født 01.01.06)
Tromsø IL G06 Gyllenborg/Prestvannet G16 - Gutter 11´er (født 01.01.06)
Tromsø IL LJ10/ 11 - Lillejenter 7´er (født 01.01.11)
Tromsø IL SJ13 - Småjenter 9´er (f.1.1.09)
Tromsø IL Gul SJ13 - Småjenter 9´er (f.1.1.09)
Tromsø IL Blå SJ13 - Småjenter 9´er (f.1.1.09)
Tromsø IL SMJ14 - Småjenter 11´er (født 01.01.08)
Ulfstind SMG13 - Smågutter 9´er (født 1.1.-09)
Ulfstind IL J Rød SJ13 - Småjenter 9´er (f.1.1.09)