Kontakt oss

For telefonkontakt før turneringa kan turneringsleder og kampoppsett ansvarlig nås på ukedager mellom 0800 og 1530.

Epost blir besvart ved anledning gjennom hele døgnet.

I perioder er pågangen stor. Vi anbefaler derfor kontakt pr mail. Viser forøvrig til at det aller meste av info finner du på funncup.no.

Turneringsleder

Frank Aanes Andersen Mobil +47 915 11880 E-post: frank@funncup.no

Kampoppsett
Kenneth Claeson Mobil +47 47264550 E-post: kclaeson@fkmjolner.no

Overnatting
Lene Hagen: Epost: lene.s.hagen@gmail.com

Bespisning
Lisa Bertheussen: Epost: lisabertheussen@hotmail.com

Sekretariat
Stig Henriksen: +47 90470983 Epost: stig.henriksen76@gmail.com

Dommeransvarlig
Bengt Øverås: +47 91693465 Epost: bengt.a.overas@uit.no

Kiosk
Rita Hansen: Epost: rita_hanssen@yahoo.com

Grill
Marita Rognmo: Epost: marita_rognmo@hotmail.com

Lekeland
Monica Andersen: + 47 41441112 Epost:monica.andersen71@gmail.com

Servicetorg
Lars Kleiveland: + 47 94854830 Epost: larskleiveland@gmail.com

Camping
Alf Kristiansen: + 47 90061188 Epost: affa1661@hotmail.com

Premiering
Kathrine Skarsfjord: Epost: kathrine.morten@gmail.com

Parkering Narvik Stadion
Frode Rørvik: Epost: frode@rorvik.org

Renhold
Lise Aanes Andersen: + 47 41508141 Epost: lise1967@hotmail.no