For telefonkontakt før turneringa kan turneringsleder og kampoppsett ansvarlig nås på ukedager mellom 0800 og 1530.

Epost blir besvart ved anledning gjennom hele døgnet.

I perioder er pågangen stor. Vi anbefaler derfor kontakt pr mail. Viser forøvrig til at det aller meste av info finner du på funncup.no.

Turneringsleder

Frank Aanes Andersen Mobil +47 915 11880 E-post: frank@funncup.no

Kampoppsett

Kenneth Claeson Mobil +47 47264550 E-post: kclaeson@fkmjolner.no

Overnatting

Lene Hagen: Epost: lene.s.hagen@gmail.com

Bespisning

Lisa Bertheussen: Epost: lisabertheussen@hotmail.com

Sekretariat

Stig Henriksen: +47 90470983 Epost: stig.henriksen@fkmjolner.no

Dommeransvarlig

Bengt Øverås: +47 91693465 Epost: bengt.a.overas@uit.no

Kiosk

Marita Rognmo: Epost: marita_rognmo@hotmail.com

Grill

Marita Rognmo: Epost: marita_rognmo@hotmail.com

Servicetorg

Lars Kleiveland: + 47 94854830 Epost: larskleiveland@gmail.com

Camping

Frank Aanes Andersen: + 47 915 11880 Epost: frank@funncup.no

Renhold

Lise Aanes Andersen: + 47 41508141 Epost: lise1967@hotmail.no